11 + 1 tipů na originální svatební dary | Blog Mall.cz

11 + 1 tipů na originální svatební dary

Pokud zrovna nestojíte před oltářem, pravděpodobně řešíte, jakým dárkem novomanžele potěšit. Nechcete-li zapadnout v davu, sáhněte po originálním dárku, který vkusně doplní obálku s penězi a novomanželé si ho užijí přímo na veselce. 

1. Polaroid

Darujte novomanželům polaroidový foťák, se kterým zachytí všechny důležité okamžiky svého velkého dne. Anebo foťte vy a z fotek jim vytvořte originální fotoalbum. Jako vlastnoruční dodatek k dárku můžete přibalit také masky na špejlích, které fotkám dodají na vtipu.

>>> Vyberte stylový "instantní" foťák <<<

2. Ohňostroj

Existuje snad něco slavnostnějšího než zakončení svatebního dne pořádným ohňostrojem? Půlnoční překvapení můžete vyměnit také za pouštění lampionů štěstí, na které svatebčané napíší přání pro novomanžele.

>>> Ohňostroj jako překvapení? ANO! <<<

3. Piknikový koš

Stylový piknikový koš novomanželé ocení i po svatbě, zvlášť pokud ho naplníte dobrotami, lahví sektu a přibalíte také pěknou piknikovou deku.

>>> Dopřejte novomanželům romantické chvilky ve dvou <<<

4. Pétanque

Svatba na zahradě si žádá také zábavu vhodnou do trávy. Sada na pétanque vybízí k turnaji mezi týmem ženicha a nevěsty. Třeba ustanoví novou tradici, která bude novomanžele a jejich přátele provázet i do dalších let.

>>> Zorganizujte turnaj v pétanque <<<

5. Bezdrátový reproduktor

Bez hudby by svatba nebyla svatbou. Bezdrátový reproduktor potěší novomanžele nejen při prvním společném tanci, ale i všech dalších, které si spolu zatančí. Doplňte reproduktor playlistem ručně vybraných písniček, které mají svatebčané rádi.

>>> K protančení životem... <<<

6. Set na fondue

Darujte novomanželům sadu na fondue, se kterou si osladí první manželské chvilky. Slavnostní tabuli skvěle doplní jahody v čokoládě, k venkovnímu posezení se zase hodí pečivo s roztaveným sýrem.

>>> Oslaďte jim život <<<

7. Houpací síť

Pokud se svatba na zahradě nese v uvolněném duchu, svatebčané i novomanželé si rádi odpočinou v houpací síti. Tento dárek se na zahradě nebo terase neztratí ani po skončení svatebního veselí.

>>> Na takové to pohodové houpání <<< 

8. Sklenice na sekt

Bez přípitku se hostina neobejde a sada elegantních sklenic na sekt rozhodně přijde vhod. Tradiční dárek novomanželé využijí i při dalších významných chvílích, které je čekají.

Ohňostroje, lampióny i balónky dodají svatbě slavnostnější nádech.

>>> Oslavte s nimi každý den <<< 

9. Digitální fotorámeček

Fotky jsou krásnou připomínkou společně strávených chvil nebo dětských let - obojí na svatbě, jako když najdete. Do digitálního fotorámečku nahrajte oblíbené fotky, které si mohou prohlédnout všichni svatebčané. Později je novomanželé naplní například fotkami ze svatby.

>>> Darujte vzpomínky <<<

10. Gril

Pokud si ženich libuje v grilování, může být nový gril tím pravým, co novomanžele potěší. Někteří ho možná vyzkouší hned na hostině!

>>> Vše pro pravou grill party <<< 

11. Ukulele

Ukulele nadchne všechny novomanžele, kteří si svůj společný život bez hudby nebo kytary nedokáží představit. Obzvlášť potěší, pokud jim k hudebnímu nástroji složíte i vlastní písničku.

12. Party hry

Večerní zábavu zpestří společenské hry, které zabaví svatebčany každého věku. Vyberte hru, která se k páru nejlépe hodí, a krabici nechte podepsat přáteli či rodinou.

>>> Znáte nejoblíbenější hry na party? <<<

Set sklenic na sekt (nebo sklenic na panáky) je zároveň hezkou výbavou do domácnosti.

Pokud věříte, že zážitek vydá za balík peněz, potěšte novomanžele dárkovým poukazem. Díky němu se proletí balónem, stráví den v romantickém wellness nebo ochutnají degustační menu z kuchyně špičkového kuchaře. Zkrátka zažijí to, na co nikdy nezapomenou.

A hlavně - prožijte s nimi jejich velký den!

Máte tipy na originální svatební dary? Podělte se s námi o ně v komentářích pod článkem a nebo na Facebooku