Tipy na skvělé dárky pro ženy podle jejich zálib | Blog Mall.cz

Potěšte kuchařku i zahradnici: tipy na skvělé dárky pro ženy podle jejich zálib

Ponožky nebo poukaz do restaurace jsou vánoční klasika. Chcete-li se letos pod stromečkem před maminkou nebo partnerkou opravdu blýsknout, vybírejte dárky podle toho, co ženy baví. Máme pro vás výběr dárků, se kterými se trefíte do noty zahradnici i pohodářce.

1. Zahradnice: dárky pro větší pohodu na zahradě

Po náročném dni je práce na zahradě uklidňující. Jestli se vaše maminka nejraději vrtá v hlíně a užívá si venkovní pohodu, vyberte jí takový dárek, který na zahradě ocení.

>> Další tipy na dárky pro zahradnice najdete na MALL.CZ. <<

2. Sportovkyně: pořiďte do výbavy chytré doplňky

S novým dresem nebo teniskami byste nosili dříví do lesa – zapálené sportovkyně už základní výbavu určitě mají. Jděte na to prakticky, třeba milovnice běhání potěšíte:

>> Inspirujte se dalšími tipy na dárky pro sportovkyně na MALL.CZ. <<

Pokud už vaše sportovkyně má všechny doplňky, na které si jen vzpomenete, kupte jí třeba startovné na závody. Pokud už vaše sportovkyně má všechny doplňky, na které si jen vzpomenete, kupte jí třeba startovné na závody.

3. Milovnice ručních prací: vyberte kreativní pomůcky

Na Vánoce vždy ručně vyrábí adventní věnec, sama maluje přáníčka k narozeninám a vymýšlí dekorace z přírodních plodů – jestli vám to sedí na některou ženu z okruhu vašich blízkých, výběr dárků je téměř nekonečný. Tvořilce uděláte radost kreativnímu pomůckami. Pořiďte třeba:

>> Prozkoumejte další tipy pro kreativní ženy na MALL.CZ. <<

4. Knihomolka: potěšte (audio)knihou

Bez knížky by to nebyly Vánoce! Slýcháte od své maminky nebo partnerky někdy tuhle hlášku? Pak máte při výběru jasno. Jen zvažte, kolik času knihám věnuje.

  • Jestli knihu nedá z ruky a čte i po cestě do práce nebo na zahradě, ulehčete jí elektronickou čtečkou, aby s sebou nemusela nosit těžké knihy.
  • Pokud naopak na čtení nemá moc času, kupte jí audioknihu – tu může zhltnout i u vaření nebo klidně v autě.

Chcete-li vsadit na jistotu, zabalte pod stromeček některý z hitů letošního roku.Chcete-li vsadit na jistotu, zabalte pod stromeček některý z hitů letošního roku.

>> Další tipy na dárky pro knihomolku najdete na MALL.CZ. <<

5. Kuchařka a cukrářka: vychytávky nejen do kuchyně

Pokud jste pánve, kuchyňského robota nebo třeba pekáč darovali už loni, nezoufejte – existuje mnoho dalších možností, kterými potěšíte kuchařky i cukrářky.

Náš tip: Chcete-li pořídit originální kuchařský dárek, nechte mamince vyrobit zástěru na vaření s vlastním nápisem. Můžete na ni nechat vyšít nebo vytisknout třeba: Maminka vaří nejlíp! nebo Řád nejlepší kuchařky.

>> Čím ještě potěšíte kuchařku zjistíte na MALL.CZ. <<

6. Cestovatelka: dárky na hory i do města

Hledáte-li ideální dárek pro ženu, která vyhledává dobrodružství a její vášní je cestování, zapřemýšlejte, čím byste jí náročné výpravy usnadnili nebo zpříjemnili.

>> Cestovatelky potřebují spoustu vychytávek. Najdete je na MALL.CZ. <<

Při výběru dárků pro cestovatelku začněte tím, že si řeknete, kam nejčastěji jezdí. Podle toho volte dárky do přírody nebo do města. Při výběru dárků pro cestovatelku začněte tím, že si řeknete, kam nejčastěji jezdí. Podle toho volte dárky do přírody nebo do města.

7. Pohodářka: dopřejte mamince relax

Každá žena potřebuje někdy oddychnout a nechat se hýčkat. Darujte proto pod stromeček relaxační balíček pro chvíle pohody. Co do něj:

  • župan, ve kterém se bude cítit jako v bavlnce,
  • masážní přístroj – vyberte třeba vaničku na koupel nohou nebo masážní podložku zad,
  • aroma difuzér, který provoní domácnost a udělá atmosféru jako v masážním salónu.

>> Další dárky pro chvíle pohody pořídíte na MALL.CZ. <<

8. Milovnice vína: vyberte něco na košt

Sklenka bílého nesmí u vás doma nikdy chybět? Pak máte jasno a nakupujete pro milovnici dobrého vína. Máte několik možností, čím vinařky potěšíte:

Náš tip: Ze všeho nejvíc potěší zážitky. Pokud se vám nechtějí vybírat vinné dárky, pošlete svou maminku na víkend do sklípku.

>> Milovnicím vína nakoupíte všechny dárky na MALL.CZ. <<

Další dárky nejen pro ženy najdete v našem vánočním průvodci na MALL.CZ.

Podle čeho vybíráte vánoční dárky vy? Napište nám do komentářů, čím letos potěšíte ženskou část rodiny vy.

A aby vám nic neuniklo, sledujte nás na sociálních sítích – jsme na Facebooku, Instagramu i na YouTube.