Chytrý člen domácnosti jménem Office | Blog Mall.cz

Chytrý člen domácnosti jménem Office

Chod domácnosti, práci, studium i zábavu. To vše si zpříjemníte, pokud doma své počítače, tablety a mobily opatříte programy z balíčku Microsoft Office 365. Máme pro vás osvědčené tipy, jak vám programy usnadní každodenní život.

S nákupním seznamem jsou vždycky trable. Táta jde do obchodu, ale zapomene na olej, a do toho máma do seznamu doplnila další tři věci, které už si táta nestihl přečíst. Office 365 vás před touto situací snadno zachrání.

Buďte s rodinkou ve spojení

Jednoduše vybavíte počítače, tablety a mobily až pěti členů domácnosti aplikací OneNote. Snadno si vytvoříte a nasdílíte nákupní seznam, který může kdokoli z vás reálném čase upravovat. Tátovi tak bude stačit, aby v obchodě vytáhl telefon a hned uvidí vše, co rodinka potřebuje nakoupit, i kdyby máma něco doplnila ve chvíli, kdy už parkoval před supermarketem.

Potřebujete si pořídit třeba novou televizi? S OneNote si snadno vytvoříte soubor, do kterého budou všichni členové domácnosti vkládat své favority, které našli na internetu. Výběr tak budete mít mnohem snazší.

Máte-li čtyřčlennou rodinu, dejte pátý přístup někomu z vašich přátel.Máte-li čtyřčlennou rodinu, dejte pátý přístup někomu z vašich přátel.

Vaše digitální fotoalbum

Digitální doba už příliš nepřeje fyzickým fotoalbům, a proto se rodinné fotky z Vánoc a dovolených ukládají jinde. Součástí Office 365 je on-line úložiště OneDrive s kapacitou 1 TB, na které se vejde v průměru 70 tisíc fotografií.

Díky OneDrive máte všechny fotky na jednom místě a kdokoli z vás se k němu odkudkoli připojí. Bude-li například dcerka na návštěvě u babičky, stačí když vytáhne tablet, připojí se k OneDrive a hned může babičce ukázat vaše radovánky z dovolené v Itálii. A nebojte, kromě vás se k fotkám nikdo jiný nepřipojí.

V OneNote budete mít všechny fotografie přehledně uložené.V OneNote budete mít všechny fotografie přehledně uložené.

Pro práci i legraci

V Office 365 nechybí známa trojka programů Word, Excel a Power Point. Ty mámě s tátou usnadní práci a dětem psaní seminárek a domácích úkolů. Díky funkcím, jako je automatická kontrola chyb nebo integrovaný překladač, půjde všem práce pěkně od ruky.

Protože k dokumentům budete mít přístup z až 15 zařízení, nemusíte už válčit o místo u počítače, když někdo z dětí bude potřebovat vytisknout referát. Pohodlně ho vytiskne klidně ze svého telefonu.

Díky chytrým funkcím programů Office bude tvorba seminárek hračka.Díky chytrým funkcím programů Office bude tvorba seminárek hračka.

Předplacením Office 365 získáte i další vychytávky, jako jsou programy Outlook, Publisher a Access nebo 60 minut volání zdarma na mobily a pevné linky prostřednictvím Skype. Díky automatické aktualizaci budete mít na všech programech z Office 365 vždy nejnovější verzi.

Pokud Office 365 ještě nemáte, pořiďte si balíček k libovolnému počítači teď a získáte slevu až 800 Kč.

Máte další tipy na využití Office v domácnosti? Povězte nám to do komentářů pod článkem.