Chytrý náramek, který sluší | Blog Mall.cz

Chytrý náramek, který sluší

TCL MOVEBAND slouží jako prodloužená ruka vašeho telefonu - upozorňuje na SMS zprávy, zmeškané hovory, e-maily a další. Rovněž monitoruje denní aktivitu, kondici a spánek uživatele. Novinku představila TCL Communication na Consumer Eletronics Show 2017 (CES).

Chytrý náramek TCL MOVEBAND spojuje svět technologií a módy. Nabídne dlouhou výdrž baterie, vyměnitelné náramky či jednoduchý způsob ovládání pomocí gest za velmi atraktivní cenu.

Dlouhá výdrž, rychlé nabíjení

Náramek spárujete přes Bluetooth se svým telefonem. Disponuje silnou baterií, která v pohotovostním režimu vydrží na jediné nabití až 30 dní provozu. Samotné nabíjení přitom nezabere ani dvě hodiny.

Snadné ovládání

Náramek se ovládá pomocí jednoduchých gest, takže uživateli například stačí otočit zápěstím a rázem spustí svou oblíbenou aplikaci, přehraje vybranou hudební skladbu nebo aktivuje fotoaparát svého mobilu.

Elegantní provedení

Pro ty, kteří rádi mění barvy a styl svých chytrých zařízení pro různé konkrétní příležitosti, budou k dispozici různé barevné a kožené varianty náramků. Už základní balení nabídne rovnou dvě možnosti – dvojitý vinutý kožený řemínek pro ženy a jednoduchý pásek v provedení unisex.

Chytrý náramek TCL MOVEBAND bude v Evropě v prodeji v průběhu druhého čtvrtletí roku 2017.

 

Instagram

@mall_czsk

Top 5