Monitorujte, co se děje u vás doma | Blog Mall.cz

Monitorujte, co se děje u vás doma

Nová monitorovací sada pro zvýšení bezpečí vašeho domova TCL LIFE byla představena na veletrhu spotřební elektroniky Consumer Eletronics Show 2017 (CES). Umožňuje nejen sledování venkovních hrozeb, ale může sloužit i k monitorování dětí či seniorů.

Sada TCL LIFE zahrnuje kameru LIFECAM, dveřní a okenní čidla LIFESENSE a detektory pohybu LIFEDETECT, jež upozorní na jakékoli pokusy o vniknutí do vašeho domu či bytu. Jejich propojení zajišťuje bridge LIFECONNECT, který zároveň všechna zařízení řídí.

Výše uvedená zařízení lze snadno nainstalovat a ovládat pomocí aplikace LIFEAPP ve vašem smartphonu, která je k dispozici pro operační systémy iOS (8.0 a novější) nebo Android (4.0 a vyšší). Díky mobilní aplikaci získáte kompletní a současně uživatelsky přívětivé řešení, s jehož pomocí získáte přehled o tom, co se děje ve vašem domě, a to odkudkoli a kdykoli.

LIFECAM Wi-Fi IP kamera

LIFECAM nabízí pozorovací úhel 100°, čtyřnásobný digitální zoom, noční vidění, rozlišení 720 pixelů při 30 snímcích za vteřinu, obousměrný přenos zvuku, slot na Micro SD kartu, otáčení o 360° a náklon o 180°.

LIFESENSE a LIFEDETECT

Čidla LIFESENSE se umisťují na dveře a okna, detektory LIFEDETECT zase sledují pohyb. Obě zařízení podporují ZigBee protokol a využívají baterii, která vydrží až dva roky permanentního provozu. Aktuální kapacitu baterie lze sledovat prostřednictvím aplikace ve smartphonu.

LIFECONNECT home bridge

LIFECONNECT je napojen na vaši domácí síť a propojuje všechny výše uvedená inteligentní zařízení. Zároveň jim umožňuje využívat různé protokoly (Wi-Fi, ZigBee nebo AllSeen), aby mezi sebou bez problémů komunikovala.

Monitorovací sestava TCL LIFE bude v Evropě dostupná během druhého čtvrtletí roku 2017.

 

Instagram

@mall_czsk

Top 5