5 kosmetických přístrojů, které možná neznáte | Blog Mall.cz

5 kosmetických přístrojů, které možná neznáte

Dámy, zapomeňte na drahé krémy a drahé ošetření u kosmetičky. Vytvořte si kosmetický salón doma v koupelně. Pomůžeme vám zorientovat se v kosmetických přístrojích, které vám pomohou vrátit se o několik desítek let zpět v čase.

1. Galvanická žehlička

Galvanická žehlička je jedním ze způsobů, jak udržet pleť odpočatou a ve skvělé kondici. Funguje na bázi pozitivního a negativního galvanického proudu, který povzbuzuje kožní buňky k vyšší aktivitě. Hloubkově vyčistí pleť a následně ji vyživí.

Aby byl efekt galvanické žehličky stálý, je potřeba absolvovat zhruba 5 ošetření, a následně se nechat „vyžehlit“ jednou do měsíce. Pořiďte si galvanickou žehličku domů a ušetřete čas i peníze za návštěvy kosmetického salónu. V dlouhodobém horizontu se to rozhodně vyplatí.

Galvanická žehlička „vyžehlí“ všechny nedokonalosti na vaší pleti.

2. Exfoliátor?

Exfoliátor je kosmetický přístroj, který čistí pleť a následně ji i vyživuje, a to čistě na přírodní bázi. Dokáže téměř zázraky. Výsledky jsou vidět už při jeho prvním použití. Pamatujete, jak vypadala vaše pleť v 17 letech? S exfoliátorem si to opět připomenete.

Ultrazvuková technologie zabudovaná do exfoliátoru dokáže během pár vteřin odstranit z navlhčené pleti odumřelé kožní buňky, pot i povrchový kožní maz bez nutnosti použití krémů. Následně aktivně kůži vyživí díky ionizaci a namasíruje. Pomáhá udržet pokožku v obličeji pevnou a pružnou, odstraňuje tzv. druhou bradu a váčky pod očima.

Vyzkoušejte exfoliátor od značky Beurer. Není to jen kosmetický přístroj, ale nově nabyté sebevědomí.

Exfoliátor je jako elixír mládí. Vyhladí vaši pokožku, jako by vám bylo 17.

3. Hydronizátor?

Hydronizátor je malý zázrak. Přirozeně hydratuje pokožku bez pocitu vlhka nebo mokra a zároveň fixuje make-up, což ženy jistě ocení. Pomáhá zvyšovat pružnost kůže a snižuje tvorbu vrásek. Vejde se do kapsy, a tak s ním můžete vyrazit do práce nebo na nákupy.

Jak hydronizátor funguje? Dokáže rozprášit vodu do iontových částic o velikosti několika nanometrů. Tím zabezpečí přirozenou hydrataci pokožky, aniž by se orosila. Voda se tak díky velikosti nanokapiček lépe vstřebává do kůže.

Vždy k ruce vám bude kapesní hydronizátor od BE-17. Díky němu bude vaše pleť hydratovaná 24/7.

Dostatečně hydratovaná pokožka má méně vrásek a je svěžejší.

4. Ionizátor?

Ionizátor je kosmetický přístroj pro hloubkové čištění, výživu a masáž pleti. Pomáhá odstraňovat vrásky a vrací pleti její mladistvý a pružný vzhled.

Vyživující ionizátor od BE-17 se hodí do každé dámské kabelky. Oproti jiným ionizátorům využívá i principu tepelné terapie.

Ionizátor vyživí vaši pokožku a vrátí jí zářivý vzhled.

5. Ultrazvukový kosmetický přístroj s fotonovou terapií?

Ultrazvukový kosmetický přístroj s fotonovou terapií je zařízení kombinující dva typy ošetření – léčbu ultrazvukovými vlnami a fotonovou terapii.

  • Ultrazvuk o určité frekvenci remodeluje kolagenová vlákna a elastin, což má za následek omlazení pleti a zlepšení elasticity i textury pokožky. Díky tomu dochází k vyhlazení obličejových vrásek.
  • Fotonová terapie se používá k ošetření specifických problémů pokožky. Díky ní dochází k přirozeným regeneračním procesům, podpoře tvorby kolagenu, a tím i vypnutí vrásek. 

Vrásky vám pomůže odstranit BeautyRelax Ultrazvukový kosmetický přístroj s fotonovou terapií.

Ultrazvukový kosmetický přístroj navrátí vaší tváři mladistvý vzhled a vitalitu.

Máte některý z kosmetických zázraků doma nebo o něm uvažujete? Napište nám do komentářů na náš Facebook, o jaký si napíšete Ježíškovi.

Témata:
  kosmetika, pleť