Oblékejte děti do školy stylově. Ale nedělejte z nich malé dospěláky! | Blog Mall.cz
Oblékejte děti do školy stylově. Ale nedělejte z nich malé dospěláky!

Oblékejte děti do školy stylově. Ale nedělejte z nich malé dospěláky!

Máte vy nebo vaše ratolest slabost pro módu? Pak vyrazte na nákupy! Zjistili jsme pro vás, co ve světě dětských trendů právě teď frčí!

Pro holčičky

Dětské kolekce různých značek se stejně jako dospělácká móda nesou v duchu sedmdesátých let. Z tohoto trendu se ovšem vybírají jen ty nejslušivější a nejpohodlnější prvky, takže pro dívky, které – jak známo – milují barvy, je na výběr celá řada odstínů růžové, tu letos doplňují i výrazná vínová, pískově žlutá až oranžová nebo kombinace černé a bílé. 

Nezbytností jsou i nejrůznější potisky, květinové a geometrické vzory, umělá kožešina, případně detaily jako třeba výrazné přezky na botách či spony na páscích. Mezi stěžejní kousky budou patřit lacláče, overaly a ponča. Pro větší slečny, které už milují nadčasové kousky, budou v nabídkách obchodů i koženkové křiváky.

Dejte si však pozor, aby vaše malá princezna nevypadala jako zmenšenina dospěláka. Základem je módní trendy ze světa dospělých kombinovat s holčičími barvami, jako jsou růžová, světle fialová nebo malinově červená, a dívčími kousky oblečení. K chlupaté vestičce budou například ideální roztomilé tričko s dlouhým rukávem s ryze dívčím potiskem a klasické džíny nebo barevné kalhoty. K overalu zase balerínky klidně s motivem Hello Kitty a vlasy svažte do roztomilých copánků.

Pro kluky

Chlapci jsou přecejen často víc v pohybu než dívky, takže pro malé raubíře obchody nabízejí mnoho pohodlných a především cool kousků, jako jsou seprané džíny, trika s potisky, mikiny s kapucí – a na chladnější dny pak přijde vhod kožená bunda či maskáčová parka.

Základem úspěchu pro holky i pro kluky – bez ohledu na věk – je vrstvení a bohatá fantazie! Nebojte se ničeho a nechte klidně své ratolesti, ať si samy vyberou své oblíbené kousky, a to včetně doplňků. Bude je to bavit, budou se ve svém modelu cítit skvěle a určitě vás překvapí svým smyslem pro styl a originalitu.

DĚTSKÉ ZIMNÍ BUNDY SI PROHLÉDNĚTE ZDE >>

Témata:
  děti, oblečení, móda, trendy