MALL Pay: odložená platba až o 50 dní | Blog Mall.cz

Nakoupíte teď, zaplatíte pak. S MALL Pay až do částky 50 000 Kč.

Nutně potřebujete novou aktovku pro školáka nebo ledničku, ale nemáte zrovna peníze, do výplaty je daleko a půjčku si brát nechcete. Pomůže vám s tím MALL Pay. Zboží nakoupíte teď, ale zaplatíte ho až do 20. dne následujícího měsíce. Takto si s námi bezúročně „půjčíte“ až 50 000 Kč, skipnete starosti při nakupování a nakoupíte na více než 100 českých e-shopech.

Až 50denní odklad platby

Odložená platba není v českých e-shopech nic nového, my ji však výrazně vylepšujeme. Jestliže zboží objednáte první den v měsíci a zaplatíte za něj v nejzazší termín, tedy 20. den měsíce následujícího, odložíte si platbu o 50 dní – a přesto nezaplatíte ani korunu navíc.

V MALL.CZ jsme navíc chtěli, aby vám odložená platba opravdu vytrhla trn z paty. Proto jsme navýšili limit celkové částky na 50 000 Kč, abyste se nemuseli omezovat rozpočtem – a nekupovali třeba levnější neúsporné výrobky, které by vás potom vyšly zbytečně draho v nákladech za provoz. Odloženou platbu MALL Pay využijete ve více než 100 českých e-shopech.

Nákup bez stresu a starostí

MALL Pay ale není jenom bezúročný odklad platby – usnadňuje nakupování jako takové. Při objednávání zboží například nemusíte nikde zadávat číslo platební karty ani řešit, zda u sebe máte dostatek hotovosti při přebírání balíčku na dobírku. Jednoduše skipnete (přeskočíte) všechny starosti s on-line nakupováním.

Někteří lidé na e-shopech nenakupují, protože jim vadí, že si zboží nemohou předem osahat. S MALL Pay prostě zboží objednáte a pokud se vám nelíbí, tak ho zase jednoduše vrátíte. Aniž byste v nákupu utopili svoje peníze a pak čekali, až vám je obchodník vrátí.

Pro náročné máme i platební kartu

Odklad platby na e-shopech o 50 dní až do výše 50 000 Kč nabízíme zdarma. Pro ty nejnáročnější z vás ale máme také placené účty, u kterých navíc

  • dostanete platební kartu, abyste službu využili i v kamenných obchodech,
  • máte možnost zaplatit jen část a zbytek až za měsíc či později,
  • získáte služby hodinového manžela 2× ročně zdarma,
  • máte dopravu zboží na výdejny zdarma,
  • nebo dostanete přístup k databázi spotřebitelských testů.

Ceny za tyto prémiové účty jsme přitom nastavili hodně férově – zaplatíte za ně 39 Kč, respektive 89 Kč měsíčně.

Kompletní přehled účtů MALL Pay.Kompletní přehled účtů MALL Pay.

Pokud chcete MALL Pay vyzkoušet, udělejte to na této stránce. Přejeme, ať vás nakupování baví. 

A aby vám nic neuniklo, sledujte nás na sociálních sítích – jsme na Facebooku, Instagramu i na YouTube.