Nový školní rok, nový outfit | Blog Mall.cz

Nový školní rok, nový outfit

Už dávno to není jen o tom, kdo má víc „kůl“ batoh nebo aktovku. Nový školní rok bez nového oblečení? To by vám rodičové nemuselo projít. Pomozte vašim malým fintilkám a fintilům vykročit do školy pravou nohou. A ideálně v novém.

Jaké je vaše dítě? Řekněte to oblečením

Oblečením se prezentujeme. Ukazujeme, kdo jsme a jací jsme. Správná volba svršků je proto důležitá i u dětí. Než vyrazíte na nákupy, ujasněte si, jaké vaše dítko je a co o sobě chce říct svým spolužákům:

Se mnou se nudit nebudete

Je-li vaše dítko vždycky v partě, směje se, vypráví a baví celou skupinu, potřebuje oblečení, které křičí: „Zábava!”. Takové děti udávají trendy v celé třídě, takže byste si měli na výběru outfitu dát záležet.

Hledejte veselé barvy, potisky a odvážná trička, která doplňte méně bláznivými kraťasy nebo sukní. Dětské oblečení toho sice snese hodně, ale slaďte to celé do jedné barvy a rozhodně nezapomeňte na nápadité barevné boty. Ty tomu teprve dodají ten správný šmrnc.

 

Jasné barvy, bláznivá trička a odvážné kombinace – to je to pravé pro rozverné děti.

Mám jedničky a nestydím se za to

Škola jej baví a bere ji vážně, zvědavost mu nedá spát. První den školy se chce hlavně nastrojit a dobře uvést. Poznáváte v tom svého potomka?

Nešlápnete vedle s dětským oblečením ve světlých barvách. Pro kluky polokošile a béžové kraťasy, pro holky romantické šaty a sandály.

V dobře střižených šatech se holky budou cítit pohodlně, a přesto nastrojeně. Kluky není třeba svazovat sváteční košilí, stačí jen klasická bílá polokošile.

Nic neřeším

No jo, škola. Hm. Někteří školáci mají učení tak trošku na háku, hlavně žádný stres. Jestli by vaše ratolest raději běhala s partou venku a hledala místo pro bunkr, než seděla ve škole, myslete na jeho náturu i při oblékání.

Máte-li doma malého pohodáře, zvolte takové oblečení, které neurazí, ale nebude ani nijak vyčnívat. Při výběru dbejte hlavně na pohodlí – sportovnější kraťasy a tričko se vzory nebo potisky budou to pravé.

Nebojte se poslat děti na první den školy oblečené úplně normálně. Jako každý jiný den. Budou vám za to vděčné a nic tím nepokazíte.

Žiju sportem

Když už musím sedět v té škole a nemůžu jít na hřiště, vezmu si svoje oblíbené kecky. A ne – žádnou polokošili nebo šaty nechci, mami. Vždyť víš, že mě to škrtí. Jako byste slyšeli své děti?

Sportovní tenisky jsou základ. K tomu nějaké kraťasy a docela obyčejné tričko, které ale nesmí nikde škrábat nebo kousat. Takže pečlivě vybírejte materiály. Skvělá je třeba bavlna s trochou elastanu.

Sportovní oblečení je dobré nepřestřelit. Tepláky určitě nebudou to pravé ořechové.

A jaký outfit vyberete pro své dítě na nový školní rok vy? Napište nám do komentářů