Doplňky dělají outfit | Blog Mall.cz

Doplňky dělají outfit

Pro někoho je móda zábava, pro druhého věda a někteří prostě nemají čas nad tím přemýšlet. Pro všechny je tu ale kategorie doplňků, která nadšence inspiruje, neznalým usnadní vytváření outfitů a zaneprázdněným zkrátí ranní oblékání na minutu.

Pro dokonalý outfit často stačí jen rafinované doplňky.

Jeden šátek udělá z toho nejjednoduššího oblečení stylový outfit a jeden pár bot toho o vás řekne víc zbytek vašeho oblečení. Doplňky mají tuto magickou moc. 

1) Nadšenci si hrají a neberou módu vážně

Pro módní nadšence v dnešní době v podstatě neexistují pravidla, kterých by se při vytváření svých outfitů drželi. Mixování vzorů a barev už dávno není tabu, naopak, módní kritici drží palce těm, kteří se nebojí vybočit z řady.

Lidé, kteří žijí módou, nemají vzorec, podle kterého kombinují doplňky. Fashion blázny zajímá kvalita, pestrost a rafinovanost. A jestli by se snad našlo jedno pravidlo: Všechno pasuje ke všemu a kabelky se rozhodně neladí podle bot.

Do doplňků se vyplatí investovat. Jednou za čas si pořiďte opravdu kvalitní kousek.

2) Móda není žádná věda

Pokud vám móda připadá jako složitý zašifrovaný problém držte se “pravidla jednoho kusu”, který mluví za vše. Nenechte se zaplavit a zdrtit množstvím módních informací a vyberte si jeden kus, do kterého stojí za to investovat.

Investujte do kvalitní módní obuvi. Brzy zjistíte, že boty vám udělají outfit. Nebojte se s obuví i trochu experimentovat. Tenisky k sukni a podpatky k roztrhaným džínům jsou naprosto přijatelné. Hlavní roli ale hrají boty.

3) Zájem by byl, ale čas ne…

Máte to stejně? Doplňky jsou pak pro vás výhrou v loterii. Výše zmíněné kabelky a boty a nebo třeba šátky šperky vám vyřeší ranní stresy.

Ranní dilema před skříní si může z časových důvodů dovolit málokdo. Zároveň nechceme házet módní flintu do žita. Naštěstí existujte geniální kombinace modrých džínů a bílého trika a nejlepší kamarádka nás všech – černá barva. Stačí stylový šátek a módní outfit je na světě.

Doplňky mohou podporovat vaši módní vášeň a rozhodně dokáží vyřešit mnoho vašich módních problémů. Vyberte si takové, které sednou přesně vám.