Buďte stylová na podzim 2017 | Blog Mall.cz

Buďte stylová na podzim 2017

Každá to známe – někdy vstaneme a nevíme, co na sebe. S našimi 6 podzimními trendy tipy budou  rána hned zábavnější. Nechte se inspirovat, vyrazte na nákupy nebo oprašte své oblíbené kousky podle aktuálních trendů.

1. Retro čapky

Buďte letos o krok napřed a vyhněte se prvnímu nachlazení – ulovte si staronový kousek na podzim nebo dejte druhou šanci zapomenuté hučce ve skříni. V kurzu jsou kožešiny, tartanový vzorek a všemožné barvy. Vyrazte dech s rádiovkou, koženým baretem nebo kloboučkem z flísu či vlny. 

Retro čapky se vrací do módy. Zdroj fotografií: vogue.com

2. Barvami letošního podzimu jsou červená, růžová, tyrkysová a stříbrná

Červená, růžová, tyrkysová a stříbrná – v těchto barvách se nese celý blížící se podzim 2017. Vyčnívejte z davu – v barevném looku vás nikdo nepřehlédne a budete jednoznačně in

Oblečte se do módních barev. Zdroj fotografií: vogue.com

3. Zatřpyťte se 

Dalším módním výstřelkem jsou třpytivé efekty a stříbrná barva. Pořiďte si třeba zářivé polobotky nebo tenisky, které padnou ke každému outfitu. Zajímavé kousky nabízí například značky Geox nebo Hispanitas.

Zatřpyťte se. Zdroj fotografií: vogue.com

4. Riflovina je pořád in

Máte rádi pohodlí a nad outfitem se vám nechce přemýšlet? Vytáhněte svoje oblíbené jeansy, doplňte je bílou halenkou či topem, hnědými botami, kabelkou a nasaďte retro klobouček. Buďte v klidu – riflovina poletí minimálně do konce zimy!

S riflovým lookem nešlápnete vedle! Zdroj fotografií: vogue.com

5. Zachumlejte se do měkkého

Tento podzimní trend potěší nejednoho svetromila. Přeměňte vlněnou klasiku do poetického komfortního stylu s nádechem Hygge – dánskou filozofií pro relax. Kombinujte oblíbené úplety s trendy bílou či třpytivou, ciťte se sebevědomě a pohodlně zároveň.

Ciťte se stylově a pohodlně – sáhněte po vlněném úpletu. Zdroj fotografií: vogue.com

6. Velká ramena

Velká ostrá ramena se opět vrací do módy. Při výběru nového podzimního kabátu či saka se řiďte vycpávkovým trendem.

Vycpaná ramena jsou hit letošní sezóny. Zdroj fotografií: vogue.com

Plánujete se na podzimní trendy speciálně připravit nebo pouze oprášíte starší kousky? Předveďte své outfity na Facebooku.

Na Mallu se oblečete podle posledních trendů.

Jak na trendy podzimní look? Kombinujte klobouček, oblíbené jeansy, zářivé boty, tyrkysovou halenku, dlouhý cardigan, kabelku a náramek.