Tyhle vychytávky musí mít v dílně každý správný kutil. Znáte je? | Blog Mall.cz

Tyhle vychytávky musí mít v dílně každý správný kutil. Znáte je?

Šroubovák, vrtačku, kladivo a kombinačky má dneska v dílně každý. Co kdybyste ale ke své výbavě přidali i laserový dálkoměr? Nebo elektrický hoblík? Představujeme ty nejlepší vychytávky, které vám usnadní práci doma i na zahradě.

1. Laserový dálkoměr

Jeden klik, druhý klik, změřeno. S laserovými dálkoměry rychle a s milimetrovou přesností změříte, kolik metrů tapety potřebujete na oblepení stěny, kolik metrů dlaždic musíte koupit do kuchyně nebo zda se vám ten metrový stůl vleze pod okno. Laserové měřiče umí sčítat i odečítat hodnoty, spočítají vám plochu i objem. Takže už nikdy nemusíte pobíhat po domě s navíjecím metrem, kalkulačkou a tužkou s papírem.

>> Laserové měřiče na MALL.cz <<

Některé laserové měřiče mají i Bluetooth pro snadné propojení s mobilem či tabletem.Některé laserové měřiče mají i Bluetooth pro snadné propojení s mobilem či tabletem.

2. Stříkací pistole

Štětce a válečky jsou z kurzu, dnes se „natírá“ stříkacími pistolemi. S nimi se nemusíte plazit kolem plotu nebo zahradního nábytku a hledat, kudy prostrčíte štětec. Barvu, lak i email stříkáte na povrch ze vzdálenosti několika centimetrů a pohodlně „natřete“ i ta nejhůře přístupná místa.

>> Stříkací pistole na MALL.cz <<

3. Elektrický hoblík

Ruční hoblíky na dřevo sice mají svoje kouzlo, ale více práce za stejný čas rozhodně uděláte s těmi elektrickými. Nepotřebujete uběrák, hladík ani klopkař, stačí jediný přístroj, u kterého nastavíte hloubku hoblování a můžete se pustit do práce. Stroj vykonává všechnu práci za vás, vy ho jen jednoduše vedete.

>> Elektrické hoblíky na MALL.cz <<

S elektrickým hoblíkem je práce se dřevem o poznání jednodušší.S elektrickým hoblíkem je práce se dřevem o poznání jednodušší.

4. Multifunkční kladivo

Máte doma zvlášť vrtací a zvlášť sekací kladivo? Nahraďte je jediným přístrojem. Vyspělá multifunkční kladiva nabízí vrtání s příklepem, vrtání bez příklepu i sekání – a často dokonce s možností zvolit si rychlost otáček. Ušetříte tak místo v dílně a při práci budete stejně rychlí, protože výměna vrtáku v kladivu je otázkou pár sekund.

>> Multifunkční kladiva na MALL.cz <<

5. Horkovzdušné pistole

Odstraňovat staré laky, nátěry a lepidla můžete různými způsoby. Ten nejjednodušší ale je, když vrstvu pomocí horkovzdušné pistole nahřejete, protože pak se lak či nátěr sloupne z povrchu skoro sám. Vyspělé horkovzdušné pistole nabízí nastavení více teplot, abyste svou práci měli vždy plně pod kontrolou.

>> Horkovzdušné pistole na MALL.cz <<

Bez kterého nářadí byste se ve své dílně nikdy neobešli vy? Dejte nám vědět do komentářů.