Nové lyže pro děti? Je lepší, když si je půjčíte | Blog Mall.cz

Nové lyže pro děti? Je lepší, když si je půjčíte

Pořídit dítěti kvalitní lyže a boty, to je záležitost několika tisíc korun. A protože dítě rychle roste, můžete drahou výbavu hned na jaře zahodit a na podzim shánět novou. Co kdybyste letos udělali změnu a dětské lyže na zimní sezónu si jen půjčili?

Půjčit si lyže na celou zimní sezónu je o poznání výhodnější než kupovat nové – a to zvlášť v případě dětských lyží. Důvodů pro to existuje hned několik:

  • Je to mnohem levnější. Za kvalitní dětské lyže a boty dáte nejméně 5 tisíc korun a vydrží vám jenom jednu sezónu, protože do příštího roku z nich dítě vyroste. Půjčovné na to stejné období stojí ani ne polovinu, často jen třetinu.
  • Máte vždy nové a kvalitní lyže. Při celosezónní zápůjčce vám půjčovny obvykle nabídnou nejnovější model lyží, takže vaše dítě každý rok jezdí na tom nejlepším, co je na trhu k dispozici.
  • Neřešíte seřízení ani servis. Například MALL.cz vám lyže předem seřídí přesně podle věku, postavy a lyžařských zkušeností dítěte. Voskování, seřízení vázání… nic z toho nemusíte řešit.
  • Nemusíte lyže skladovat. Ne každý žije v domě či bytě s prostorným sklepem. Majitelé nebo nájemníci menších bytů ocení, že se lyží hned na jaře zase „zbaví“.

Menším dětem vydrží lyže jen jednu sezónu, proto bývá výhodnější je půjčit.

Kde si lyže půjčit?

Je nám jasné, že asi nikdo nemá rád stres v půjčovnách lyžařských středisek, kde si musíte během několika minut vybrat lyže kdovíjaké kvality a pak ještě čekat, aby vám je mladík za pultem narychlo seřídil.

O moc lepší to nebývá ani v městských půjčovnách, kde sice máte více času i klidu, nicméně pořád nevíte, jak kvalitní půjčené lyže jsou nebo kdo na nich naposledy stál.

Naštěstí dnes existuje možnost celosezónní zápůjčky, kdy si na podzim v klidu vyberete nové lyže a na konci jara je zase vrátíte. Například MALL.cz teď ve spolupráci s CZ SKI spustil novinku, v rámci které vám půjčí kompletně nové vybavení: nové lyže přesně seřízené na vaše dítě, padnoucí boty, helmu i hůlky. Vše navíc doručí až k vašim dveřím nebo umožňuje zdarma vyzvednout na kterékoliv jejich prodejně  v České republice. Akce začíná v listopadu a její jedinou nevýhodou je, že platí jen do „vyprodání“ zásob, takže nesmíte moc otálet.

>> Více o celosezónním zapůjčení dětských lyží na MALL.cz <<

Klasické půjčovny vás možná stresují – dnes už ale lyže můžete půjčit i on-line.

Jak budete letos dětské lyže řešit vy? Koupíte nové, nebo využijete právě například akce MALL.cz + CZ SKI a ušetříte? Dejte nám vědět do komentářů.